Tüplerime ait bilgileri tanımlayabilirmiyim?

Envanteriniz de yer alan tüm tüpleri tanımlayabilirsiniz. Tüp tanımı için öncelikle Logo ERP içerisinde ilgili tüpün ana malzeme kart tanımı yapılmalıdır. Ardından tüm tüp kartlarınızı ERP’de yer alan ana malzeme kartı altına ekleyebilirsiniz. Tüp’e ait üretici, seri no, barkod no, basınç değeri, üretim ve son kullanım tarihi gibi tüm bilgiler kayıt altına alınabilmektedir.

Manifolt tüp demetlerini tanımlayabilirmiyim?

İşletme envanterinizde yer alan manifolt tüpleri ana malzeme olarak ERP’de tanımlayabilir. Manifolt tanımından sonra, manifolta bağlı tüp kimlik kartlarını manifolta tanımlayabilirsiniz.

Gaz çeşitlerimi ve kullanımlarını takip edebilirmiyim?

Logo ERP içerisinde gaz çeşitlerinizi ve karışım gazlarınızı tanımlayabilirsiniz. Gazların muhafaza edildiği tanklar ve tankların bağlı bulunduğu depoları tanımlayabilirsiniz. Tüp tipleri için gaz kullanım miktarlarını üretim dolum reçetesine işleyerek, tüp dolumu sırasında kullanılan gaz kadar tanklardan gazın eksilmesini sağlayabilir, Gazlar ile ilgili stok envanteri ve kayıp kaçaklarınızı ölçebilirsiniz.

Karışım gazlarımı nasıl takip ederim?

Zen2O karışım gazların üretim ve sevkiyat süreçlerini destekler. Barındırdığı üretim modülü ile, üretilecek olan karışım gaz için reçete tanımları yapılır. Karışım gazların üretimi ile beraber envanter ve kazanç yönetimi sağlanır.

Fiyat teklifi oluşturabilirmiyim?

Zen2O ile satış öncesinde vermeniz gereken fiyat tekliflerini, sipariş modülünden oluşturarak Logo ERP’ye işleyebilirsiniz. Bu sayede verilen tekliflerin takibi yapılmış olur.

Saha da İrsaliye kesebilirmiyim?

Zen2O ile sahada irsaliye ile işlem yapabilirsiniz. Kesilen irsaliyeler saha yazıcılarından baskı olarak alınabilir. E-irsaliye süreci desteklenmektedir.

Saha da Fatura kesebilirmiyim?

Zen2O ile sahadan fatura kesebilirsiniz. Kesilen faturaları saha yazıcılarından baskı olarak alabilirsiniz. E-fatura süreci desteklenmektedir.

Zen2O E-İrsaliye ve Taşıma irsaliyesi destekliyor mu?

Zen2O E-irsaliye mükellefi olmanız durumunda sahadan e-irsaliye kesmenize imkan sağlar. Sahadan girilen e-irsaliyeler otomatik olarak Logo ERP’ye aktarılır, ERP üzerinden Gelir idaresi başkanlığına ulaştırılır. ERP içerisinden depo ambar transferi ile birlikte e-irsaliye oluşur. Oluşan e-irsaliye taşıma irsaliyesi olarak kullanılır.

Zen2O E-Arşiv & E-Fatura destekliyor mu?

Zen2O Logo ERP ürünleri ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Logo ERP içerisinde e-fatura, e-arşiv veya e-irsaliye lisansları olması durumunda belgeleri otomatik olarak e-belge olarak oluşturur. Otomatik zamanlayıcı yada manual gönderim seçenekleri ile işlenen belgeler gelir idaresi başkanlığına iletilir.

Sahadaki personelimin kestiği e-belgelerde iletim durumu nedir?

Sahada kesilen e-belgeler ön taslak hali müşteriye taslak olarak yazıcı üzerinden baskı alınarak teslim edilebildiği gibi, pdf olarak ta paylaşılabilir. e-belgelerin gelir idaresi başkanlığı üzerinden iletiyor olması sebebi ile ERP sistem’den gibe gönderilmesi gerekmektedir. Otomatik gönderim özellikleri ile sahadan eklenen e-belgeler otomatik olarak gelir idaresi başkanlığına gönderilebilir.

Saha da mal teslim fişlerini yazıcıdan baskı alabilirmiyim?

Saha personelinin saha da teslim aldıkları yada teslim ettikleri ürünlere ait mal teslim fişlerini yanlarında bulunan saha yazıcılarından çıktı olarak alabilirler.

Tüplerimi QR kod ile barkodlayabilirmiyim?

Zen2O barkod yazdırma uygulamasını destekler. Tanımlanan tüpler için QR barkodlar yapılan tasarımdan sonra uygulama üzerinen baskı olarak alınabilir. Yapıştırılan QR kodlar ile sahada işlemler kolayca sonuçlandırılır.

Müşterilerime ait emanet tüpleri takip edebilirmiyim?

İşletmenize ait olmayan fakat dolum süreçlerinde hizmet verdiğiniz müşteri tüplerinizi Zen2O içerisinde tanımlayarak ilgili tüpleri süreç içerisinde kullanabilirsiniz.

Geniş alanda, ekran başında olmadan nasıl kullanabilirim?

Depoların büyüklüğü ve ürünlerin ağırlığı sebebi ile ürünlerin barkod satış mantığında kasa alanına taşınması mümkün değildir. Bu sebeple Zen2O içerisine eklenen sesli uyarı sistemi ile açılan işlem ekranlarından, kablosuz barkod okuyuculardan okutulun her qr koddan sonra sistemi ürünün durumu ile ilgili sesli uyarı vererek olası hataların önüne geçmektedir.

Tüp A işletmesine verdim fakat B işletmesinden teslim aldığımda sistem uyarı verir mi?

Zen2O yapay zeka özellikleri içerir. Her işlem yapıldığında ilgili süreçlere ait kayıt alır. Alınan bu kayıtlar doğrultusunda bir sonraki hamleyi tahmin eder. Eğer bir sonraki süreç önceki süreç ile uyumsuz ise kullanıcıyı uyarır/engeller.

Müşterilerime verdiğim kira hizmetini takip edebilirmiyim?

Zen2O ile işletmenizi ait kullandırdığınız tüpleri, gün sayısına göre seri numara bazlı olarak kira hesabını otomatik oluşturup, hizmet faturasını kesebilirsiniz.

Dolum süreçlerini yönetebilirmiyim?

Dolum operasyon süreçlerin kullandığınız, tank ve rampaları tanımladıktan sonra dolum operasyonlarınızı gerçekleştirebilir. Dolum izlenebilirlik süreçlerini sağlayabilirsiniz.

Test tarihi yaklaşan tüpleri bildirir mi?

Test tarihi girilen her tüp için, hareket girdi ve çıktılarında tarih kontrolü sağlanır. Test yada son kullanım tarihi gelen tüpleri kullanıcıya bildirir.

Tüp muayene işlemlerini destekler mi?

Zen2O tüp muayene süreçlerini destekler.

Tüp dönüşüm yapabilirmiyim?

Tüp dönüşüm işlemi desteklenir. Tüp dönüşüm işleminden önceki hareketler ayrı izlenebilir.

Müşteriye verdiğim tüplerin kaç gündür müşteri olduğunu görebilirmiyim?

Müşteriye teslim edilen tüplerin kaç gündür müşteride olduğunu, üzerinen geçen gün sayısı gibi bir çok bilgiyi görebilirsiniz.

İşletme ihtiyacım olan tüp ve gaz raporlarını alabilirmiyim?

Tıbbi sınai tüp ve gaz hizmeti veren firmaların ihtiyacı için tasarlanmış bir çok rapor mevcuttur. Ayrıca firmanın kendisine özgü rapor ve analizler oluşturabilmesi için alt yapısal destekte sistem içerisinde mevcuttur.

Logo ERP Entegrasyonu

Zen2O ürünü zensoft yazılım a.ş. tarafından geliştirilen bir üründür. Zensoft yazılım A.Ş., Logo yazılım A.Ş. Onaylı ekosistem çözüm ortağıdır. Zen2O Logo yazılım ürünleri ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

Soru Sorabilirsiniz?

Zen2O ürünümüz için sorularınızı info@zensoft.com.tr ye bildirebilirsiniz.

+90 246 222 22 77

+90 246 222 22 77

Zen2O Tüp Takip Programı
Zen2O Tüp Takip Programı – Logo yazılım ürünleri ile tam entegre